Сімейна клініка

Європейська, 108

Пн - Пт:7:30 - 19:00

Cб:8:00 - 17:00

Нд:9:00 - 13:00

Старий Поділ, 4а

Пн - Пт:7:30 - 19:00

Сб:8:00 - 17:00

Нд:10:00 - 14:00

Що таке PRP-терапія?

PRP-терапія (Platelet rich plasma) – це лікування власної плазмою крові, збагаченої тромбоцитами. Це одна з найсучасніших методик лікування зв’язок, сухожиль, м’язів, суглобів, кісток.

Коли рекомендовано PRP-терапія

PRP-терапія може бути рекомендована в таких випадках:

Як це працює?

В основі методу лежить використання власної крові пацієнта. З неї за допомогою спеціальної методики витягають тромбоцити (тромбоцитарную аутоплазмой). Отриману суспензію вводять в м’яз, суглоб або іншу тканину, яка має потребу в допомогу. В «Сімейна клініка» вся процедура проводитися під контролем УЗД, це забезпечує введення препарату з великою точністю безпосередньо в уражене місце. Маніпуляція по тривалості становить близько 20 хвилин.

Після проведення PRP-терапії очікується:

Які переваги PRP-терапії?

Чи є проти покази до PRP-терапії?

Протипоказання до PRP-терапії можуть бути тимчасовими (відносними) і абсолютними.

Відносні протипоказання: гостра інфекція, в тому числі ГРВІ, герпесвірусна інфекція; температура тіла вище 38 ° С; застосування препаратів, що впливають на систему згортання крові.

Абсолютні протипоказання: онкологічна патологія; аутоімунні захворювання; порушення згортання крові; тромбоцитопенії (низька кількість тромбоцитів) і тромбоцитопатії (порушення нормальної функції тромбоцитів); гемоглобін крові нижче 90 г/л;  індивідуальна непереносимість натрію цитрату (речовини, що попереджає згортання крові в пробірці);  імунодефіцит; сепсис.

Скільки процедур слід пройти для отримання ефекту?

Необхідність, доцільність, можливість та кількість процедур встановлюється індивідуально лікарем, виходячи із конкретного випадку та анамнезу пацієнта. В деяких випадках цілком достатньо однієї процедури, інколи – 5-7. В будь-якому випадку, перш ніж застосовувати PRP-терапію, лікар «Сімейна клініка» проведе огляд та визначить план лікування

Скільки коштує PRP-терапія?

Ви можете ознайомитися із цінами в прайсі. УЗД нагляд вже включено в ціну маніпуляції та окремо не оплачується.