Гінекологічні процедури

Введення/вилучення ВМС

ВМС («Спіраль») – це метод тимчасової контрацепції. Термін використання ВМС визначається типом ВМС і зазначається виробником на вкладиші всередині упаковки. Якщо менструальний цикл регулярний введення ВМС можливе протягом 12 днів після початку менструації у будь-який зручний для жінки час (не лише у період менструальної кровотечі).

Введення ВМС можливе у будь-який час менструального циклу, якщо є можливість точно встановити, що жінка не вагітна. Внутрішньоматочну систему «Мірена»/ «Джайдест» вводять в 1-7 день менструального циклу терміном на 5/3 роки відповідно з лікувально-профілактичною метою.

До встановлення ВМС необхідно пройти попередні обстеження:

Майте на увазі! Після встановлення ВМС обов’язковим є контрольний огляд гінеколога через 10-14 днів, та УЗД органів малого тазу один раз на 6 місяців.

Видалення ВМС виконується за бажанням жінки в будь-який час, але видалення під час менструації найбезболісніше. Зверніть увагу, що «переношувати» ВМС не рекомендується, через можливі гінекологічні ускладнення (вростання ВМС, запальні хвороби, тощо). Обов’язково робиться мазок-відбиток з видаленої ВМС.

Вартість

Ціни на встановлення-видалення ВМС вказано в прайсі. Зверніть увагу, всі необхідні аналізи, дослідження оплачуються додатково (або Ви можете взяти із собою результати досліджень, які були зроблені протягом одного місяця до процедури).

 

Радіохвильова деструкція шийки матки

Радіохвильова деструкція – це сучасний метод лікування ерозії шийки матки. Перевагами радіохірургічного впливу перед іншими методами лікування є швидкість лікування, відсутність обвуглювання, усунення труднощів під час розсікання тканин; відсутність кровотечі і больових відчуттів під час втручання.

Цей метод не спричиняє утворень струпу і рубців, удвічі скорочую терміни загоєння, зберігає структуру шийки матки.

До проходження радіохвильової деструкції, потрібно пройти наступні обстеження:

За допомогою радіохвильової коагуляції усуваються також і гострокінцеві кондиломи.

 

Біопсія шийки матки

Біопсія шийки матки – це гінекологічна процедура з метою дослідження тканин шийки матки, яка з великою достовірністю дозволяє встановити наявність патологічних змін і виявити рак шийки матки на початковій стадії. Під час огляду лікар-гінеколог бере невеликий шматок тканини шийки матки для подальшого гістологічного дослідження.

При наявності змінених клітин визначають ступень їх ураження і встановлюють діагноз.

Цитологічне дослідження шийки матки (цитологія з двох точок та ПАП-тест на підставі рідинної цитології)

Цей метод дослідження шийки матки рекомендується періодично проходити всім жінкам. Це абсолютно безболісний метод гінекологічного дослідження, за допомогою якого під мікроскопом вивчаються клітини, взяті зі слизової оболонки шийки матки та канала шийки матки.

За допомогою цитологічного дослідження, лікар-гінеколог виявляє початкові стадії рака шийки матки, які ще не помітні при звичайному огляді.