Проект для молодих мам “Годування малюка від А до Я”

Перші роки життя та правильне вигодовування малюка мають важливий вплив на здоров’я та розвиток дитини. Тому «Сімейна клініка» надає таку послугу, як проект для молодих мам «Годування малюка – від А до Я. Для малюків від 0 до 2 років».

Консультант з грудного вигодовування надасть усю можливу інформацію стосовно процесу лактації та його налогдження, розповість про психологічні аспекти взаємодії мами з дитиною під час ГВ, поширені проблеми в період лактації та їх вирішення, а також багато інших питань, які виникають у цей важливий період для мами і малюка. Лікар-педіатр розповість про терміни введеня прикорму в раціон дитини, критерії гармонійного розвитку та профілактику «фонових захворювань». А лікар невідкладної допомоги підкаже мамі алгоритм дій при таких станах малюка як: значне підвищення температури, сильні алергічні реакції, діарея, блювота, удушіння стороннім предметом або їжею (прийом Геймліха)

Курс передбачає 4 лекції із консультантом по грудному вигодовуванню, 1 лекцію із лікарем-педіатром, 1 практичне заняття із лікарем невідкладних станів.

Блок лекцій із консультантом по грудному вигодовуванню

Лекція №1

Сучасний погляд на процес лактації. Виявляємо і усуваємо помилки, що заважають природньому перебігу ГВ. Налагоджуємо комфортне і здорове для мами і малюка вигодовування.

Лекція №2

Психологічні аспекти взаємодії «мама-дитина» під час ГВ. Поширені проблеми і їх рішення – як допомогти собі у випадку кризи лактації, лактостазу, хибної відмови та інше. Особисті психологічні межі мами і дитини, вміння їх захистити без втрат для стосунків у родині, оточенні.

Лекція №3

Догляд за дитиною і розвиток дитини сприятливим для ГВ чином. Організація зручного ритму життя з дитиною на ГВ з огляду на ваші особисті задачі та побажання. Зручні пересування, прогулянки, подорожі, спілкування – «мобільна мама». Природня гігієна дитини.

Лекція №4

Введення педіатричного чи педагогічного прикорму. Стадія зрілої лактації, інволюції – особливості ГВ в цей період. Шлях до само відлучення. Подальші задачі мами, поширені життєві ситуації зі збереженям ГВ – вихід на роботу, лікування, відрядження. Організація і збереження підтримуючого зв’язку з дитиною.

Лекція із лікарем-педіатром

Лекція №5

Введення прикорму: продукти «так» та продукти «ні». Способи подачі їжі. З якого віку починати прикорм? Кількість, обсяг та частота прикорму. Які симптоми є тривожними при введенні прикорму? Що робити і не робити після їжі? Алергія та її прояви. Набір ваги та росту – що є норма?

Лекція із лікарем невідкладних станів

Лекція №6

Домедична перша допомога! Дії при удушенні стороннім предметом (дитина вдавилася їжею чи іншім предметом) – прийом Геймліха. Дії при сильній алергічній реакції. Дії при діареї, блювоті. Дії при значному підвищенні температури.

Курс починається за набором групи. Актуальна ціна наведена у прайсі.