Аналізи

Попередній запис обов’язковий за формою нижче, або номером телефону: 099 182 40 30

 

«Сімейна клініка» співпрацює із чотирма кращими приватними лабораторіями країни та міста Полтави – це ІНВІТРО (Дніпро), «ЦМЕИ» (Харків), «Гентріс ЛТД» (Полтава), «CSD Health Care» (Київ).

Співпраця із п’ятьма лабораторіями надає наступні можливості:

Взяття матеріалу проводиться за допомогою вакуумних систем Vacuette. Використання вакуумних систем – необхідний крок у створенні стандартних умов взяття, транспортування і зберігання біологічних проб пацієнтів. Впровадження таких систем впливає на якість майбутнього   лабораторного дослідження. Використання вакуумних систем унеможливлює перехресного забруднення зразків, а також є більш безпечним і безболісним для пацієнта, ніж забір зразка шприцем.

Транспортування аналізу до лабораторії відбувається не пізніше наступного дня в належних умовах кур’єрами лабораторій. Для виконання певних аналізів матеріал проходить підготовку (центріфугується) на базі «Сімейної клініки» задля забезпечення стабільності зразку.

Для виконання досліджень треба певним чином підготуватися. Майже всі аналізи здаються натщесерце. Матеріал для аналізів сечі/калу збираються клієнтом самостійно вдома в спеціальні медичні контейнери.

Правила підготовки до конкретних аналізів Ви можете дізнатися у медичних фахівців «Сімейної клініки».

 

Лабораторії, з якими ми співпрацюємо

Лабораторія «ЦМЕІ» Харків є однією з провідних і надійних лабораторій, яка вже 25 років на ринку. Медичні дослідження проводяться за передовими технологіями кваліфікованими фахівцями на новітньому устаткуванні з Швейцарії, Японії та США. Практично всі дослідження – аналізи (Харків) – проводяться в автоматичному режимі на аналізаторах нового покоління.

Якість лабораторних досліджень значною мірою залежить від якості реагентів. Лабораторія «ЦМЕІ» використовує для роботи набори реагентів кращих зарубіжних фірм – виробників: «Cormaeg», «Human» (Німеччина), «Вектор Бест», «Алкор -Біо» (Росія), DRG (США), Еlitech diagnostics (Франція) . Комп’ютеризована система контролю забезпечує 99,8% точність результатів аналізів.

Лабораторія INVITRO працює на ринку України з 2010 року. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням кращих світових виробників – це аналізатори таких країн як Швейцарія, Австрія,  США, Франція, Німеччина. В роботі використовуються відповідні тест-системи.

Система контролю якості заснована на принципах стандартизації всіх етапів лабораторних досліджень, аналізі результатів внутрішньолабораторного контролю якості та зовнішньої оцінки якості. Аналізатори, які використовуються в лабораторії, об’єднані унікальною лабораторної інформаційною системою Analytix, яка забезпечує надійну реєстрацію, зберігання та швидкий пошук результатів досліджень

«Гентріс ЛТД» – це сучасна багатопрофільна діагностична лабораторія м. Полтави з 15-річним досвідом. В «Гентріс ЛТД» працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, серед яких два доктори наук; досвідчені лаборанти із 15-ти річним стажем, що постійно оновлюють свої знання і навички, проходять державні і міжнародні стажування.

Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації.

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» є лідером в сфері морфологічної діагностики в Україні. Високий рівень професіоналізму та освіченості фахівців у поєднанні з найсучаснішими технологічними рішеннями дозволили створити дійсно ефективний лабораторний центр, що надає повний спектр патоморфологічної і цитологічної діагностики державним та приватним закладам охорони здоров’я як у місті Києві, так і в інших регіонах України.

Лабораторія спеціалізується на таких видах діагностики: патоморфологічна діагностика; цитологічна діагностика; імуногістохімічна діагностика; імуноцитохімічна діагностика; молекулярна діагностика. Лабораторія також надає вузькоспеціалізовані консультації в таких напрямках як дерматопатологія, нейропатологія, гематопатологія, нефропатологія і жіноче здоров’я, включаючи діагностику раку молочної залози та цервікальний скринінг

 

Види аналізів

Оскільки «Сімейна клініка» співпрацює із чотирма кращими лабораторіями країни та міста Полтави, перелік досліджень, який ми можемо запропонувати – найбільший в області. Деякі аналізи виконуються виключно в лабораторіях міста Київ, і лише у наших клієнтів є унікальна можливість провести забір матеріалу в Полтаві.

Крім аналізів, що виконуються лабораторіях, ми можемо запропонувати виконання експрес-тестів із результатом вже за 15 хвилин.

 

Експрес – тести

В «Сімейній клініці» Ви можете виконати експрес-тести, результати яких будуть готовими вже протягом 15 хвилин.

Такі дослідження проводяться за допомогою спеціальних сертифікованих тест-смужок, які передбачені навіть для домашнього використання.

Цей метод може стати в нагоді, наприклад, коли потрібне динамічне спостерігання за показником (як-то кетонові тіла (ацетон) або потрібна негайна оцінка стану показника.

Для наших декларантів експрес-тести є безкоштовними (за призначенням лікаря).