Аналізи

Попередній запис обов’язковий за формою нижче, або номером телефону: 099 182 40 30

   

  «Сімейна клініка» співпрацює з медичною лабораторією CSD (м. Київ). Це сучасна потужна українська лабораторія, яка є лідером у галузі лабораторної та патоморфологічної діагностики по всій Україні. Завдяки широкому спектру досліджень CSD, наші лікарі отримують найточніші діагностичні знання про ваш організм, що допоможе своєчасно прийняти правильне медичне рішення. А вам – бути здоровим, сильним та впевненим у собі.

  Взяття матеріалу проводиться за допомогою вакуумних систем Vacuette. Використання вакуумних систем – необхідний крок у створенні стандартних умов взяття, транспортування і зберігання біологічних проб пацієнтів. Впровадження таких систем впливає на якість майбутнього  лабораторного дослідження. Використання вакуумних систем унеможливлює перехресного забруднення зразків, а також є більш безпечним і безболісним для пацієнта, ніж забір зразка шприцем.

  Транспортування аналізу до лабораторії відбувається в той же день  в належних умовах кур’єрами лабораторій. Для виконання певних аналізів матеріал проходить підготовку (центріфугується) на базі «Сімейної клініки» задля забезпечення стабільності зразку.

  Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації.

  Правила підготовки 

  Для виконання досліджень треба певним чином підготуватися:

  Експрес – тести

  В «Сімейній клініці» окрім аналізів, що виконуються лабораторним шляхом, ми можемо запропонувати виконання експрес-тестів із результатом вже за 15 хвилин.

  Такі дослідження проводяться за допомогою спеціальних сертифікованих тест-смужок або тест-систем із достовірністю не менше 95%, які передбачені навіть для домашнього використання.

  Цей метод може стати в нагоді, наприклад, коли потрібне динамічне спостерігання за показником  або потрібна негайна діагностика для вживання необхідних заходів.