УЗД- та ЕКГ- діагностика

Попередній запис обов’язковий за формою нижче, або номером телефону: 099 182 40 30

   

  ЕКГ

  В «Сімейна клініка» ви можете виконати дослідження ЕКГ за попереднім записом на сучасному ЕКГ-апараті.

  ЕКГ – дослідження дозволяє оцінити роботу серцевого м’яза в звичайних умовах. Дослідження проводиться в положенні лежачи на спині. Для проведення дослідження спеціальні датчики (манжети та присоски) кріпляться до грудної клітини, зап’ясть та гомілок пацієнта. Процедура є абсолютно безболісної і займає 10-15 хвилин. Під час процедури не слід нервувати, рухатися.

  Як підготуватися до ЕКГ?

  Спеціальної підготовки не потрібно, але для отримання вірних результатів, в день проведення ЕКГ слід обмежити фізичні навантаження, безпосередньо перед процедурою бажано хвилин 10 посидіти та заспокоїтися. Перед ЕКГ не слід курити, пити каву, міцний чай, енергетичні напої. Не слід також перевантажувати шлунок надмірними порціями або жирною їжею.

  Ціни на виконання процедури УЗД наведено в прайсі. Для декларантів «Сімейна клініка» ЕКГ є безкоштовним дослідженням.

  УЗД

  Що таке УЗ-діагностика?

  Ультразвукова діагностика – це діагностична процедура з використанням ультразвукових хвиль для отримання двомірного або тривімірного зображення органу. Якщо вам необхідно провести ультразвукове дослідження органів черевної порожнини або нирок, необхідно підготуватись до проведення дослідження, а саме: за 3 дни до обстеження виключити з харчування продукти, які викликають метеоризм. Обстеження краще проводити натщесерце із останнім прийомом їжі за 8 – 12 годин до дослідження. Безумовно, якщо ви потребуєте невідкладного проведення дослідження, наші спеціалісти зможуть провести його навіть за відсутності підготовки, але слід розуміти, що це значно подовжить час проведення обстеження.

  Переваги та особливості УЗД в «Сімейній клініці»

  Завдяки сучасній апаратурі, в «Сімейна клініка» проводиться УЗ-дослідження молочних залоз та щитовидної залози з еластографією.

  Еластографія – це нова і перспективна технологія в ультразвуковій діагностиці. Технологія основана на змінах еластичності патологічно змінених тканин. Всі тканини, в тому числі і з патологічними процесами, мають певну еластичність (жорсткість). Неракові тканини (здорові, доброякісні пухлини, запальні процеси) мають високу еластичність. А от ракові тканини менш еластичні, більш жорсткі.

  Тож, завдяки УЗД із еластографією можна не лише визначити наявність вузлів щитовидної залози та молочних залоз,але й визначити можливі злоякісні зміни у них на ранніх стадіях.

  УЗД органів малого тазу проводиться як із абдомінальним, так і з вагінальним датчиками. Під час проведення УЗД жовчного міхура, лікар може визначити його функцію.

  Які УЗ-дослідження можна виконати в «Сімейна клініка»?

  Як підготуватися до УЗД?

  Виконання процедури УЗД потребує спеціальної підготовки в залежності від того, який саме орган буде досліджуватися. Будь-ласка, запитайте про правила підготовки у адміністратора.

  Ціни на виконання процедури УЗД наведено в прайсі. Для декларантів «Сімейна клініка» діє система знижок.