Розгорнутий огляд гінеколога

Кому потрібно проходження розгорнутого огляду гінеколога?

Профілактично відвідування гінеколога рекомендується всім жінкам раз на рік. Під час менструації огляд гінеколога не слід планувати, а також не проводити взяття аналізів, адже результати будуть не достовірні. Виключення становить болісна та надмірна зі згорстками менструація.

Як буде проходити розгорнутий огляд гінеколога?

Протягом прийому, лікар вислухає Ваші скарги, огляне шкірні покрови, молочні залози, жіночі статеві органи та пряму кишку, за необхідністю визначить індекс маси тіла, задасть додаткові питання.

Буде проведено УЗД органів малого тазу абдомінальним або вагінальним датчиком, УЗД молочних залоз. Дані дослідження дозволять виявити наявність прихованої патології, яка при звичайному гінекологічному огляді не завжди може бути визначеною.

Лікар-гінеколог візьме аналіз виділень на флору та цитологічний цервікальний скрінінг. Забір відбувається спеціальними одноразовими щіточками одномоментно. Дана процедура є інформативною та безболісною, рекомендована з лікувально-профілактичною метою раз на рік.

Що включає розгорнутий огляд гінеколога:

Підготовка до візиту

Профілактичний розгорнутий огляд не вимагає особливої підготовки. Якщо у Вас є скарги на стан здоров’я – випишіть їх заздалегідь. Попередьте лікаря-гінеколога про наявність важкої  екстрагенітальної патології (цукровий діабет І, ІІ типу; захворювання щитоподібної залози; сердцево-судинні та спадкові хвороби), попередні гінекологічні оперативні втручання, в тому числі біопсії, фракційні вишкрібання, кесарський розтин, консервативні міомектомії, тощо. Якщо у вас є результати попередніх обстежень та виписки з гінекологічних відділень – візьміть їх із собою.

Зранку зробіть гігієну статевих органів звичайними зручними для Вас засобами.

Зверніть увагу! Слід уникнути спринцювання та статевого акту в день візиту.

Візьміть із собою «жіночий календар», або згадайте дату останньої менструації.

Гарного Вам жіночого здоров’я!

Вартість

Загальна ціна вказана в прайсі.