Педіатрія

Про послугу

У нас працюють досвідчені педіатри, кожен з яких справжній професіонал своєї справи. Кожен лікар має свій власний підхід до діточок. Під час прийому педіатра наші маленькі клієнти можуть погратися, помалювати, позапускати мильні бульбашки.

Наші педіатри :

Якщо ви молоді батьки, або готуєтесь стати батьками, ви зможете завітати до педіатра із будь-якими питаннями, що вас турбують, про нового члена вашої родини. Як годувати, як гуляти, як вдягати, де спати, та багато інших запитань хвилюють молоду маму. Наші педіатри допоможуть вам їх розв’язати.

З чим до нас можна звернутися

Підготовка до візиту

Для того, щоб лікар точно встановив діагноз, випишіть завчасно всі скарги, навіть, якщо вам здається, що щось не варто уваги, але це не є звичайним для вашої дитини – обов’язково скажіть про це педіатру. Якщо у вас є результати попередніх обстежень – візьміть їх із собою. До візиту можна поспілкуватися з малюком, пояснити йому куди саме він йде і що там будуть робити для того, щоб малюк спокійно себе відчував під час візиту.

Вартість

Для наших декларантів всі послуги педіатра є абсолютно безкоштовними, включаючи безпосередньо вакцину*. А вартість послуг для наших гостей  вказано в прайсі. Зверніть увагу, що  довідки видаються лише після огляду педіатра, та окремо не оплачуються. Так само, якщо малюк не є нашим декларантом, на жаль, надати лист непрацездатності ми не зможемо.

*Мається на увазі вакцини, що надано державою