Дитяча ортопедія і травматологія

Консультація дитячого лікаря – ортопеда – травматолога

Лікар – ортопед – травматолог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням та реабілітацією маленьких пацієнтів із різними патологіями кісток, зв’язок, м’язів та суглобів. Досвідчені фахівці використовують сучасні методики терапії та відновлення. Завдяки цьому вони успішно борються з широким переліком захворювань. Крім амбулаторної допомоги, лікар може надати рекомандації до виконання профілактичних вправ дома, що в комплексі допоможе малюку позбутися проблем з опорно-руховим апаратом та залишатися здоровим протягом усього життя

З чим до нас можна звернутися:

Прийом у ортопеда – травматолога не слід відкладати навіть у тому випадку, якщо дитину не турбують виражені болі. Багато захворювань можуть прогресувати і завдавати безліч незручностей,  обмежуючи рухливість, викликаючи складності в щоденній активності і порушуючи звичний спосіб життя.

Підготовка до візиту

Для того, щоб лікар точно встановив діагноз, випишіть завчасно всі скарги. Навіть, якщо вам здається, що щось не варто уваги, але це не є звичайним для вашої дитини – обов’язково повідомте про це лікаря. Якщо у вас є результати попередніх обстежень – візьміть їх із собою.

При огляді лікар отримує первинні дані про стан кісткової та м’язової системи. При пальпації фахівець виявляє і приховані дефекти (набряки суглобів, підвивихи та вивихи). Також на огляді виявляється локалізація болю, визначається стан тканин, фіксуються ступень ушкодження.

Перед відвідуванням лікаря спеціальна підготовка не потрібна.

Вартість

Вартість консультації гінеколога наведено в прайсі