Виклик до дому/офісу

Чи можна викликати лікаря додому?

За бажанням Ви можете викликати додому/офісу будь-яких наших спеціалістів для консультації, зняття ЕКГ, забору аналізів, і, навіть, провести УЗД!

Що треба пам’ятати при виклику лікаря?

Викликаючи лікаря додому Ви маєте розуміти, що це є консультативний огляд, і він не замінює виклик швидкої допомоги. Якщо у Вас є симптоми, які потребують виклику швидкої допомоги – не гайте часу! Терміново викликайте Швидку за телефоном 103.

При виклику лікаря або медичного фахівця, Вам слід зазначити що саме Ви хочете – консультацію лікаря, ЕКГ, забір аналізів (слід зазначити яких саме). Також слід вказати Ваші симптоми. Це необхідно як для розрахунку вартості, так і для того, щоб наші фахівці приїхали до Вас із всім необхідним обладнанням.

Скільки коштує виклик додому?

Виклик оплачується окремо від інших маніпуляцій. Виклик кожного спеціаліста оплачується окремо. Ціна виклику залежить від відстані між Вами і клінікою.
Звертаємо увагу, що розрахунок картою при виклику додому є неможливим.

Ціни виклику наведено в прайсі.

Сімейний лікар - це ваш персональний медичний менеджер

  Хочу обрати сімейного лікаря

  ×

  Очікуйте листа на пошту!

  На вашу електронну скриньку ми направимо вам Путівник Декларанта з вичерпною інформацію про те, що необхідно, щоб стати декларантом та інформацію про наших сімейних лікарів, яких ви можете обрати!

  Інформацію про послуги, які ви отримуєте як декларант ви можете скачати нижче.

  скачати