Проект “Дієтологія та здорове харчування”

Здорове харчування – це запорука не лише здоров’я людини, але й краси, і, навіть, продовження молодості! Багато хто вважає, що здорове харчування – це одноманітне несмачне «щось», на справді це зовсім не так! Здорове харчування може бути смачним і не набридати за перші дні. А ще при розробці меню слід враховувати багато індивідуальних факторів.

Особливо актуальним цей проект є для жінок, які прагнуть скинути вагу та часто сидять на дієтах, адже дієта має бути не лише ефективною, але й безпечною.

Наш спеціаліст із здорового харчування – лікар-гастроентеролог, канд.мед.наук, залюбки поспілкується на тему здорового харчування, та допоможе перейти на дійсно здоровий, ефективний та безпечний саме для Вас раціон.

Крім того, до нас можна звернутися із метою корекції харчування для втрати/набору ваги, при патології ЖКТ, при сердцево – судинних захворюваннях, при захворюваннях нирок, при ендокринологічних порушеннях

Ще Гіппократ казав істину – «Ми є те, що ми їмо», тож будьмо здоровими і вродливими!

Сімейний лікар - це ваш персональний медичний менеджер

  Хочу обрати сімейного лікаря

  ×

  Очікуйте листа на пошту!

  На вашу електронну скриньку ми направимо вам Путівник Декларанта з вичерпною інформацію про те, що необхідно, щоб стати декларантом та інформацію про наших сімейних лікарів, яких ви можете обрати!

  Інформацію про послуги, які ви отримуєте як декларант ви можете скачати нижче.

  скачати