Дитячий масаж

Профілактичний масаж для малюків дуже позитивно впливає як на фізичний стан, так і на загальний розвиток дитини, адже такі дотики стимулюють розвиток мозку, рефлекси, кістково-м’язову систему, емоції. Загальнозміцнюючий масаж рекомендують проходити всім, стимуляція рецепторів через шкіру стимулює вироботку імпульсів, що, в свою чергу, допомагає розвитку нервової системи. М’язи та зв’язки зміцнюються, посилюється кровообіг та доступ кисню.

Лікувальний масаж виконується за призначенням лікаря, переважно при таких станах, як кривошия, дисплазія кульшових суглобів, гіпер- та гіпотонус м‘язів.

Крім рухів руками, спеціаліст може застосовувати спеціальний м’яч, а також ортопедичні килимки.  Протипоказання до курсу масажу є підвищення температури, інфекції, пошкодження шкіри, важкий діатез, порушення згортання крові.

Ціни на виконання процедури наведено в прайсі. Процедура Масаж для дитини доступна лише в “Сімейна клініка на Подолі”

Сімейний лікар - це ваш персональний медичний менеджер

  Хочу обрати сімейного лікаря

  ×

  Очікуйте листа на пошту!

  На вашу електронну скриньку ми направимо вам Путівник Декларанта з вичерпною інформацію про те, що необхідно, щоб стати декларантом та інформацію про наших сімейних лікарів, яких ви можете обрати!

  Інформацію про послуги, які ви отримуєте як декларант ви можете скачати нижче.

  скачати